نمایندگی شرکت سنجش در رشت و گیلان

تاریخچه شرکت سنجش: شرکت تولیدی سنجش از سال 1345 فعالیت خود را در زمینه تهیه و تولید قطعات خودرو آغاز و شروع نموده است که در آن سالها خودروهای ژیان و پس از آن خودرو آریا در ایران مونتاژ میگردید که شرکت سنجش قطعاتی مانند درجه شناور داخل باک ، جا سیگاری ، قورقوری و اتصالات سقف ژیان و قطعاتی مشابه را برای خودرو آریا تهیه تولید مینمود .

شرکت سنجش پس از انقلاب و در سال 13569 الی 1370 که شرکت ایران ناسیونال به شرکت ایران خودرو تبدیل گردید و فعالیت خود را از سر گرفت با أخذ تأییدیه درجه شناور داخل باک پیکان اولین تولید کننده درجه داخل باک بنزین پس از انقلاب و تامین این قطعه در پیکان را آغاز نمود .

در سال 1372 شرکت سنجش تولید درجه شناور داخل باک پراید را آغاز و پس از أخذ تأییدیه اولین تولید کننده این محصول در سایپا گردید که سالیان متمادی به تنهایی تأمین این محصول را برای شرکتهای خودرو سازی سایپا و ایران خودرو برعهده داشت .

لازم به ذکر است که در این سالها درجه های شناور داخل باک اتوبوس ، مینی بوس ، خاور و تراکتورها و ماشینهای کشاورزی نیز برای شرکت ایران خودرو دیزل و درجه های مربوط به شرکت تراکتور سازی تبریزرا ساخته و این محصولات نیز سالیان زیادی از سوی این شرکت برای آنها تأمین می شد که این دو شرکت هنوز هم برای تأمین برخی از این محصولات به این شرکت وابسته هستند .

این شرکت در سال 1375 برای اولین بار توانست به اجرای سیستم های مدیریت کیفیت اقدام نموده و در این زمینه موفق به دریافت گرید مخصوص ساپکو گردید و هم اکنون نیز دارای آن گرید می باشد و همچنین در سال 1384 در جهت ارتقای بیشتر سیستم های مدیریت کیفیت و هم راستا با جهانی شدن سیستم مدیریت کنترل کیفیت شرکت اقدام به پیاده سازی الزامات استانداردهای ISO/TS16949 , ISO9001 نمود و در این زمینه موفق به أخذ گواهی نامه های ISO/TS16949 , ISO9001 از شرکت آلمان که یک نهاد بین المللی معتبر و قابل اعتبار در جهان است RWTUV گردیده است.

این شرکت در پیمودن راه خود سود معقول را توام با لزوم سرمایه گذاری در استفاده از فن آوری روزدنیا, دانش مهندسی , کنترل کیفیت در آزما یشگاه های فنی درجهت آسودگی خیال مشتری در مورد کیفیت و نیز پشتیبانی در تمامی جهات کوشا بوده است که این خود دلیل پایداری شرکت دربیشتراز نیم قرن اخیر می باشد.

نمایندگی شرکت سنجش در رشت و گیلان

درباره شرکت رفان

بازرگانی رفان تنها نمایندگی شرکت سنجش در رشت و گیلان می باشد که از سال 1395 فعالیت خود را شروع و آغاز کرده و موفق گردیده است سبد کاملی از قطعات تولیدی این شرکت را برای مشتریان خود در سراسر در رشت و حتی استان گیلان ارائه نماید. شرکت رفان برای رفاه خوب بیشتر حال مشتریان و فروش محصولات اورجینال برند سنجش با نازل ترین نرخ آن در استان گیلان این امکان را برای خریداران خود فراهم کرده است که بتوانند از طریق سایت دیجی رفان که فروشگاه آنلاین قطعات خودرو به ویژه محصولات مختلف و باکیفیت برند سنجش ( نمایندگی شرکت سنجش در رشت و گیلان ) می باشد  اقدام به خرید آنلاین قطعات یدکی مورد نیاز خودروی خود کنند.

آدرس رفان کجاست؟

شما عزیزان می توانید جهت مراجعه حضوری و فیزیکی به فروشگاه بزرگ پخش قطعات خودروی رفان به محل دفتر ما واقع در خیابان عرفان 15 در شهر زیبای رشت مراجعه نمایید. هم چنین این امکان وجود دارد که از طریق سایت فروشگاه اینترنتی رفان به نشانی digirefan.com و شماره تلفن های ثابت 01333737472 و 01333737471 شما عزیزان با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی شرکت سنجش در رشت و گیلان