نمایندگی شرکت نصیرلوازم در رشت و گیلان

تاریخچه شرکت نصیرلوازم : شرکت نصیر لوازم بعنوان اولین تولیدکننده OEM ( تامین کننده خط تولید خودرو ساز ) مجموعه قفل های سوئیچی خودرو در ایران بیش از 30 سال است که فعالیت خود را آغاز و در این راستا با افزایش ظرفیت و کیفیت محصولات خود توانسته بخش عمده نیاز خودروسازان کشور از جمله : ایران خودرو ، سایپا ، پارس خودرو ، گروه بهمن ، زامیاد و … را تامین نماید و همچنین با حساسیت فراوان در خصوص ارتقاء کیفیت محصولات خود با تلاش و پشتکار توانسته سیستم های مدیریت کیفی  OHSAS18001  ، ISO14001  ، ISO/TS 16949   را دریافت نماید.

شرکت نصیر لوازم با توانمندسازی کارکنان از طریق آموزش های مرتبط جهت ارتقاء کمی و کیفی محصولات ، خود را متعهد به رعایت ارزش های محوری زیر می داند :

  • در نظر داشتن اصل کیفیت به عنوان رمز پایدار رشد
  • پایبندی به اصول و الزامات فنی و قانونی
  • ارائه اطلاعات فنی و ایمنی مربوطه در حوزه مصرف به مشتریان
  • توسعه تکنولوژی تولید با استفاده از روش ها ، سیستم ها و ابزارهای مدیریت نوین
  • احساس مسئولیت در قبال مصرف کنندگان نهایی محصولات
  • ایجاد تنوع محصولات تولیدی در راستای افزایش میزان سبد محصولات
  • ارائه سرویس های خدمات پس از فروش به مشتریان

درباره شرکت رفان

بازرگانی رفان تنها نماینده رسمی شرکت نصیرلوازم در استان گیلان می باشد که از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده و موفق گردیده است سبد کاملی از قطعات تولیدی این شرکت را برای مشتریان خود در سراسر استان گیلان ارائه نماید. شرکت رفان برای رفاه بیشتر حال مشتریان و فروش محصولات اورجینال برند نصیرلوازم با نازل ترین نرخ آن در استان گیلان این امکان را برای خریداران خود فراهم کرده است که بتوانند از طریق سایت دیجی رفان که فروشگاه آنلاین قطعات خودرو به ویژه محصولات مختلف و باکیفیت برند نصیرلوازم می باشد  اقدام به خرید آنلاین قطعات یدکی مورد نیاز خودروی خود کنند.

آدرس رفان کجاست؟

شما عزیزان می توانید جهت مراجعه حضوری به فروشگاه بزرگ پخش قطعات خودروی رفان به محل دفتر ما واقع در خیابان عرفان شهر رشت مراجعه نمایید. هم چنین این امکان وجود دارد که از طریق سایت فروشگاه اینترنتی رفان به نشانی digirefan.com  و شماره تلفن های ثابت 01333737472 و 01333737471 با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی شرکت نصیرلوازم در رشت و گیلان