نمایندگی شرکت پارس تاب در رشت و گیلان

شرکت دانش بنیان موج مدرن اسپادانا : شرکت دانش‌بنیان موج مدرن اسپادانا با نشان تجاری پارس تاب فعالیت خود را با تشکیل دپارتمان تحقیق و توسعه در زمینه صنعت خودرو آغاز نمود. پس از مطالعه مباحث مختلف توسط جوانان متخصص و دانش‌پژوه و باتوجه‌به نیاز کشور و انجام پروژه‌های گوناگون گام‌های بلندی در تولید و خدمات برداشته شد.

در فرآیند تولید، با طراحی و ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات خط تولید و استفاده از تکنولوژی روز، ابتدا انواع لامپ خودرویی هالوژن و led را با نشان استاندارد ملی ایران و پروانه بهره‌برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت به بازار عرضه کرد.

پس از آن باهمت و تلاش دانش‌پژوهان جوان پارس تاب، این شرکت موفق شد با ساخت تجهیزات خط تولید، انواع رله‌های خودرویی و سوکت‌های خودرویی را با بالاترین کیفیت تولید کند.

خط مشی پارس تاب

این خط‌مشی در راستای برقراری سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO9001:2015 و استاندارد ISO/TS1649:2016 باانگیزه واحدی دانش‌بنیان، پویا، پیشرو و ماندگار در زمینه تولید قطعات، ساخت خطوط تولید، انجام خدمات آزمایشگاهی، تحقیق و توسعه، و امور بازرگانی تدوین شده است.

خط‌مشی شرکت دانش‌بنیان موج مدرن اسپا دانا شامل ۵ بند، به شرح زیر است:

۱.ارتقاء اعتقاد مردم به تولیدات ساخت ایران با تولید محصولات باکیفیت مطابق با استانداردهای جهانی.

۲.اجرای تعهدات در انجام کار درست اقتصادی، مسئولیت‌پذیری در برابر طرف‌های ذی‌نفع و الزامات مشتری.

۳. به‌روزرسانی و گسترش منابع و دانش فنی پرسنل در جهت ارتقاء جایگاه علمی شرکت.

۴. اهتمام به‌سلامتی، ایمنی، نشاط و حفظ کرامت انسانی کارکنان.

۵. اعتقاد به حفظ محیط‌زیست و منابع طبیعی.

مدیریت و پرسنل شرکت دانش‌بنیان موج مدرن اسپادانا اعتقاد به فرهنگ «صداقت در رفتار و گفتار»، «راست‌گویی و پاک‌دستی» داشته و امیدوار است با لطف خداوند در رسیدن به خودکفایی سرزمین پارس «ایران» گام بردارند.

این خط‌مشی سالانه مورد بازنگری قرار می‌گیرد.

نمایندگی شرکت پارس تاب در رشت و استان گیلان

درباره شرکت رفان

بازرگانی رفان تنها نمایندگی شرکت پارس تاب در رشت و استان گیلان می باشد که از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده و موفق گردیده است سبد کاملی از قطعات تولیدی این شرکت ( نمایندگی شرکت پارس تاب در رشت و استان گیلان ) را برای مشتریان خود در سراسر استان گیلان ارائه نماید. شرکت رفان برای رفاه بیشتر حال مشتریان و فروش محصولات اورجینال برند پارس تاب با نازل ترین نرخ آن در استان گیلان این امکان را برای خریداران خود فراهم کرده است که بتوانند از طریق سایت دیجی رفان که فروشگاه آنلاین قطعات خودرو به ویژه محصولات مختلف و باکیفیت برند پارس تاب می باشد  اقدام به خرید آنلاین قطعات یدکی مورد نیاز خودروی خود کنند.

آدرس رفان کجاست؟

شما عزیزان می توانید جهت مراجعه حضوری به فروشگاه بزرگ پخش قطعات خودروی رفان به محل دفتر ما واقع در خیابان عرفان شهر رشت مراجعه نمایید. هم چنین این امکان وجود دارد که از طریق سایت فروشگاه اینترنتی رفان به نشانی digirefan.com و شماره تلفن های ثابت 01333737472 و 01333737471 محصولات شرکت پارس تاب که بازرگانی رفان نمایندگی شرکت پارس تاب در رشت و استان گیلان می باشد در ارتباط باشید و محصولات این شرکت را خریداری نمایید.

نمایندگی شرکت پارس تاب در رشت و استان گیلان

 

نمایندگی شرکت پارس تاب در رشت و گیلان